Yukarı Çık

Kaliteli Bir İmaj Kaliteli Bir Yaşam Şekli

Wellness, yaşam kaliteniz için sorumluluk üstlenmede ilk ve öncelikli bir seçim olarak düşünülmektedir. Sağlıklı bir yaşam biçimi, bilinçli istek ve kararlar vermekle başlar.

Wellness bir eğilim ya da mizaçtır, esenlik ve memnuniyeti yüksek seviyeye taşıyan, değişik yaşam alanlarında önemli prensiplerin serisini benimsemek için bir istek ve yatkınlıktır.

Vücut bir bütün olduğuna göre, bütünün sağlıklı işlemesi, parçaların ve farklı sistemlerin bir uyum içerisinde olmaları gerekir.

Yani, hem bedenin tüm organları ve sistemleri hem de yaşamın bütün farklı unsurları uyum içinde olmalı ve bütünlüğün ahengini yaratmalıdır.
Günümüzde, bunu elde etmenin en iyi tercihleri arasında doğal terapiler ve wellness anlayışları yatmaktadır...

Kaliteli Bir İmaj Kaliteli Bir Yaşam Şekline Bağlıdır.Üst Düzey Seviyede bir imaja sahip olmak isteyen herkes eğitimden geçmelidir.Etkileyici başarılar oluşturmak kendi farkındalığında olup doğal güzellik özgüvenine ulaşmak ancak profesyonel uzmanlara danışarak sağlanabilir.

Cilt temizliği en önemli sade güzellik anahtarıdır. Makyaj ile yatmak yapılan yanlışlardan bir tanesi, doğru cilt ürünleri kullanmamak cildiniz için en büyük tehlike, temizliği yapılmamış bir cildi ne kadar makyaj ürünleri, fondötenle kapatmak isterseniz kapatın hiçbir zaman hijyen ve bakımlı bir görüntü veremezsiniz. O yüzden de cilt temizliğiniz doğru giyinmeniz kadar önem teşkil eder. Doğal olmak için, sadelik her zaman şıklıktır.

Koruyucu Sağlıklı Güzellik Danışmanı

Kişisel Bakım Koçu
Seda Sakacı