Yukarı Çık

Kişisel Bakıma Önem Vermek Bence Görgü Kuralıdır

Bakım Şart.

Güzellik öyle zannedildiği gibi kolay bir iş değil sebat, düzenlilik, sorumluluk ve istikrar gerektirir. Güzellik detaylarda gizlidir. Fark edilmek istiyorsanız, insanların size itibarlı davranmasını istiyorsanız, her gün kendiniz için bakım zamanı ayırmalısınız… Tabi ki kendiniz ve sağlığınız içinde. Diş fırçalamak, sağlığımız açısından ve ağız hijyeni bakımından çok önemlidir.

Beyaz bakımlı dişler sizi girdiğiniz her ortamda fark ettirir. Şıklık, kadar ağız bakımı ve hijyen çok önemli... Doğal makyaj, fresh bir görüntü sağlayıp doğal görünümü devam ettirip etkiyi devam ettirir. Gözaltı kapatıcısı kaliteli olmalı, olmazsa olmazlardan çünkü göz kapağı ve gözaltı derimiz çok ince olduğundan damarlar gözükür ve renk mattır yorgun bir görüntü verir iyi bir kapatıcı dinç gösterecektir.

Hafif bir pudra, biraz allık, ruj ve rimel size daha fresh, daha doğal ve sağlıklı bir görüntü verir deodorant parfüm hafızada kalıp insanların sizi hatırlamasını sağlar. Tene, mevsime tarza ruh haline uygun Parfüm tercih edip her zaman temiz bir tene kullanılacağını unutmayın.

Vücut yapınıza uygun kıyafetleri tercih edip dik durup kendinize güvenle yürüyün. Kişisel bakıma önem vermek bence görgü kuralıdır. Nezaket kurallarını bilip insanlara nazik davranmakta en önemli duruşlar arasında...

Sade Güzellik Kitabı Yazarı
Görüntü Danışmanınız Seda Sakacı

Cilt temizliği en önemli sade güzellik anahtarıdır. Makyaj ile yatmak yapılan yanlışlardan bir tanesi, doğru cilt ürünleri kullanmamak cildiniz için en büyük tehlike, temizliği yapılmamış bir cildi ne kadar makyaj ürünleri, fondötenle kapatmak isterseniz kapatın hiçbir zaman hijyen ve bakımlı bir görüntü veremezsiniz. O yüzden de cilt temizliğiniz doğru giyinmeniz kadar önem teşkil eder. Doğal olmak için, sadelik her zaman şıklıktır.

Sade Güzellik Kitabı Yazarı

Kişisel Bakım Koçu
Seda Sakacı