400₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
media

Kozmetolojik vücut analizi ne demek?

Özel teknolojik cihazlar ve Seda Sakaci protokollerinin yazılımı ile ,öğrenmeyi öğrenen program olan yapay zeka teknolojisinden faydalanılarak bir uzman tarafından yapılan bilimsel , vücut analizidir.

KOZMETOLOJİK VÜCUT ANALİZİ NEDİR?

Vücudumuzda deri altındaki işleyişi öğrenebilmek ve gerçek durumunu, ihtiyaçlarını belirleyebilmek için kozmetolojik vücut analizi yaptırmalıdır. Örneğin vücu analizinizde selülitinizin derecesini ,deri altındaki sıcak iltihaplı bölgelerin yoğunluğunu görmek,Vücut dersi Ph ı,Sıcaklığı gibi birçok ölçüm yaparak , çıkan sonuçlarına göre doğru ürün ve uygulama önerilir.

Kozmetolojik vücut analizinde çok hassas problarla çeşitli ölçümler yapılmaktadır. Yapılan ölçümler başlıca şunlardır: ph ölçümü, elastikiyet, yağ ölçümü, selülit derecesi ve boyutu, vücut nemi, vücut sıcaklığı gibi ölçümler yapılır. Analiz sonrası çıkan sonuca göre bir yol haritası belirlenir. Analiz bir saat sürmektedir. Analiz sonrası hangi kozmetolojik etken maddelerin, tıbbı aromatik bitkilerin uygun olduğu tespit edilir ürün ve uygulama önerilerinde bulunulur.

Yorum: 0

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanamaz. Gerekli alanlar işaretlendi*

Webticaretim E-ticaret İle Hazırlanmıştır