Satış Ortaklığı Programımıza Katıl!

Dilediğin ürünü seç! Sosyal Medya’da Paylaş!

Satılan her üründen Sen’de KAZAN!

Seda Sakacı Cosmetology Satış Ortaklığı Programımız ile herkes para kazanabilir. Bunun için ünlü bir blogcu olmak ya da çok ziyaretçisi olan siteye sahip olmak gerekmez. Ürünleri sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Satış Ortaklığı Programımız, üyelik sistemi ile çalışır. Influencer ve yayıncılar programımıza ücretsiz ve rahatça üye olabilirler.

Üye olan influencer ve yayıncılar markamızın ürünleri ve kampanyaları ile buluşur. Satış yapılan her ürünün satış fiyatının %15’i kazanç olarak bakiyenize eklenir.

Seda Sakacı Cosmetology ile çalışarak, güvenilirliğimizden, ödemelerin dakikliğinden ve kişisel verilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Dürüstlük ve şeffaflık ilkesine bağlı kalarak ortaklarımızla çalışırken oldukça titiz davranırız.

Programın başlatılması sırasında program kurallarının ve ödeme şartlarının zorunlu kontrolünü ve takibini yaparız.

Sistemimiz sayesinde, online platfomlardan kullanıcıların linkinizden oluşturduğu tüm siparişleri takip ederek ödemelerinizin hesabınıza aktarılmasını sağlarız.

Herhangi bir problemle karşılaşırsanız info@sedasakaci.com e-mail adresimizden kolayca bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kayıt Ol  Giriş Yap